Nasza oferta usług Office 365 dla firm, została rozszerzona. W tej chwili oferujemy pełne pakiety biurowe Office 2013 zarówno dla firm jak i użytkowników domowych. Usługa Office 365 również jest dostępna dla uzytkowników domowych i firm.

 

Pakiet biurowy Office 2013 to najnowasza, pełna wersja oprogramowania biurowego firmy Microsoft. Dostępna jest w ramach jednorazowego zakupu z licencją wieczystą. Zawiera pełne, instalowane na komputerze, programy Word 2013, Excel 2013, PowerPoint 2013, OneNote 2013, Outlook, Publisher i Access.

 

Usługa Office 365 to zakup oprogramowania w ramach rocznej subskrypcji. Zawiera oprogramowanie biurowe, a także dodatkowe usługi.

Każdy uzytkownik pakietu domowego otrzymuje 60 bezpłatnych minut na rozmowy przez Skype na telefony komórkowe i stacjonarne w wybranch krajach, a także 1 TB pamięci w usłudze OneDrive na magazynowanie swoich zdjęć, dokumentów czy też różnych plików.

Office 365 dla firm to dodatkowo poczta e-mail klasy biznes obejmująca kalendarz i kontakty ze skrzynką odbiorczą o pojemności 50 GB, dysk Online OneDrive o pojemności 1 TB, nieograniczone spotkania online, wiadomości błyskawiczne i konferencje wideo HD, a także firmową sieć społecznościową ułatwiającą współpracę pracownikom w różnych działach i lokalizacjach. OFiice 365 dla firm można bezpłatnie przetestować przez okres 30 dni.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pakietów Office [klik]

 2 - 03 - 2015« Powrót

Powered by WHMCompleteSolution